Cобственные Новеллы!

Cамая лучшая новелла 2013 года на amorserial...

Голосование закончилось 30 дек 2014, 16:50

Валерия - бедная богатая девушка (2012-2013)
1
6%
¿Любовь или Страсть? (2011)
2
13%
Молодая вдовица и сельские жители (2012-...)
6
38%
Потерянный остров - 1 сезон (2009)
4
25%
Наследство 2: Новая жизнь (2013)
3
19%

Всего голосов : 16

Cобственная Новелла! Выбор жизни - Серия 52

Сообщение GRIGORES » 18 апр 2016, 11:43

ВЫБОР ЖИЗНИ - 52 серия

Три дня спустя Корина играет со своим маленьким братом, а потом выходит на улицу и говорит, что она хочет видеть Макса, как можно скорее. Девушка хочет, чтобы их любовь победила...
Таня обнимает свою дочь и спрашивает, как ей удалось спасти свою мать, достать деньги на операцию. Девушка думает о Максе, а затем отвечает маме, что хорошие люди помогли ей.
В доме Таня рассказывает Корине, что, когда она вышла из больницы, их дом был занят цыганкой. Она была в ЖЭКе и узнала, что в доме будет жить цыганка, потому что она работала дворницей в течение длительного времени, подметала улицы и прекрасно знает свои обязанности. Из-за того, что в последнее время Таня не пришла на работу, не подметала улицы, она потеряла шанс жить в этом доме. Сейчас она живет в доме в деревне и заботится о парализованной матери.
- Мама, ты тоже была неправа, и ты, и я, но пусть всё будет хорошо. Мама, я обещаю, что мы будем СЧАСТЛИВЫ!!! - Корина говорит задумчиво.
- Моя дорогая, почему ты не приехала, когда я просила? - Таня спрашивает в слезах.
- Я работала, мама, я работала... - Корина сообщает с грустью.
Позже, Корина говорит младшему брату, что она должна уйти, она должна увидеть Макса, потому что она хочет обнять его. Девушка хочет извиниться, она хочет плавать в луже любви.
Таня просит свою дочь вернуться как можно скорее, а Вера приближается к девушке и просит купить продукты, когда она вернется: мясо, бананы, йогурт, и т.д. ... и т.д., потому что дом нуждается в продуктах, только скушав мы остаёмся здоровыми.
В маршрутке Корина вспоминает все стадии, через которые прошла её любовь к Максу. «Я была неправа, любимый. Я осознаю это. Я вспоминаю тебя. Я думаю о тебе. Я не хочу больше сдерживать себя. Я отдала бы все, чтобы заняться с тобою любовью, любить друг друга. Ты запечатлен в моей душе. Эта любовь кружит меня. Сегодня я наконец-то увижу тебя! О, как я рада, мой дорогой. Я чувствую необходимость обнять тебя, целовать твои аппетитные губы. Прости меня, пожалуйста, потому что я была неправа. Моя ошибка разлучила нас, но любовь нас объединит» - мысленно говорит Корина.
В Кишиневе Корина бегает по разным дорогам. Девушка кажется счастливой, очень счастливой. В то же время Макс, одетый в костюм, идёт по городу. Душа Корины умирает от нетерпения, чтобы увидеть рыцаря любви, объяснить ему, почему она уехала, почему сбежала и попытаться восстановить любовь между ними. Люди любопытно смотрят, как девушка убегает. (Песня Valentin Dinu feat Anya - Într-o zi [Когда-нибудь])
Макс прибыл в переднюю часть здания, где он раньше жил со своей тётей Валентиной. Корина бежит и бежит... Она прибывает рядом со зданием и замечает Макса.
- Mааакс... - кричит Корина.
Макс поворачивается к девушке и поражается, видя ее. Девушка бежит к рыцарю. Целует его, нюхает губы Макса и прикасается медленно и нежно к его холодным губам. Макс оказывается под влиянием её тёплого дыхания.
- Прости меня, прости меня за все глупости, которых я совершила. Я не хотела... Прости меня, Макс, прости меня за всё... За всё!!! - Корина говорит плачущая.
- Почему? Почему ты пришла именно сейчас? - спрашивает Макс.
Сразу же начинается дождь. Корина плачет, она обнимает Макса, девушка не хочет отпускать его.
- Прости меня, Макс, я была дурой. Теперь я знаю, что я действительно люблю тебя. Я ЛЮБЛЮ ТЕБЯ - говорит Корина, счастливая.
- Что с тобой? - спрашивает Макс.
- Я люблю тебя! - Корина кричит.
Ана, лучшая подруга Корины, беременная, выходит из подьезда и видит, как Корина кричит, что любит Макса. Девушка в шоке, Корина поражена, видя Ану беременной, с большим животом...

Большое спасибо редактору Марина

Sacrificiul - Episodul 52
Trei zile mai tirziu, Corina se joaca cu fratiorul ei, iar mai apoi iese afara si spune ca vrea sa-l vada pe Max, cit mai repede posibil. Fata vrea ca dragostea lor sa invinga...
Tania isi cuprinde fata si o intreaba cum a reusit sa o salveze, sa faca rost de bani pentru operatie. Fata se gindeste la Max, iar apoi ii raspunde mamei sale ca oamenii buni au ajutat-o.
In casa, Tania ii povesteste Corinei ca cind a iesit din spital casa lor era ocupata de o tiganca. A fost la Biroul Evidenta Solicitari Locuinte si a aflat ca in acea casa va locui tiganca, deoarece ea lucreaza de mai mult timp ca dereticatoare de strada si isi cunoaste obligatiile. Din cauza ca in ultima perioada Tania nu a venit la servici, nu a maturat strazi, a pierdut sansa sa locuiasca in acea casa. Acum femeia locuieste la tara si isi ingrijeste mama paralizata.
- Mama, ai gresit si tu, si eu, dar las'ca totul o sa fie bine. Mama, iti promit ca vom fi FERICITE!!! - spune Corina, ingindurata.
- Draga mea, de ce nu ai venit cind te-am chemat? - intreaba Tania cu lacrimi in ochi.
- Am lucrat, mama, am lucrat... - comunica Corina cu tristete.
Mai tirziu, Corina ii spune fratiorului sau ca trebuie sa plece, trebuie sa-l vada pe Max, deoarece vrea sa-l cuprinda. Fata vrea sa-si ceara scuze, vrea sa pluteasca in baltoaca dragostei.
Tania isi roaga fiica sa se intoarca cit mai repede, iar Vera se apropie de fata si o implora sa cumpere ceva de-ale gurii cind se va intoarce: carne, banane, iaurturi, etc...etc, deoarece casa are nevoie de produse, doar mincind, raminem sanatosi.
In rutiera, Corina isi aminteste prin ce etape a trecut dragostea ei pentru Max. ''Am gresit, iubitule. Recunosc. Imi amintesc de tine. Sunt cu gindul la tine. Nu mai vreau sa ma abtin. As da orice sa facem dragoste, sa ne iubim. Esti intiparit in sufletul meu. Dragostea asta ma ameteste. Astazi te voi revedea! Oh, cit ma bucur, dragul meu. Simt nevoia sa te cuprind, sa-ti sarut buzele tale apetisante. Iarta-ma, te rog, pentru ca am gresit. Greseala mea ne-a despartit, dar dragostea ne va impreuna'' - spune Corina in gind.
In Chisinau, Corina alearga pe drumuri diferite. Fata pare fericita, extrem de fericita. In acelasi timp, Max, imbracat in costum, merge prin oras. Sufletul Corinei arde de nerabdare sa-l vada pe cavalerul dragostei, sa-i explice de ce a plecat, de ce a fugit si sa incerce sa repare iubirea dintre ei. Oamenii se uita curiosi cum fuge fata. (Cintecul Valentin Dinu feat Anya - Într-o zi)
Max ajunge in fata blocului, in care locuia anterior matusa lui Valentina. Corina fuge si iar fuge... Ajunge linga bloc si-l zareste pe Max.
- Maaax... - striga Corina.
Max se intoarce spre fata si raminte uimit. Fata alearga spre cavaler. Il saruta, ii adulmeca buzele lui Max si le atinge incet, cu buzele ei reci. Max se lasa atras de respiratia ei calda.
- Iarta-ma, iarta-ma, pentru toate nebuniile care le-am facut. Nu am vrut... Iarta-ma, Max, iarta-ma, pentru tot... Pentru tot!!! - spune Corina plingind.
- De ce? De ce ai aparut tocmai acum? - intreaba Max.
Imediat incepe sa ploua. Corina plinge si-l cuprinde pe Max, nu vrea sa-l lase sa plece.
- Iarta-ma, Max, am fost o proasta. Acum stiu ca intr-adevar te iubesc. TE IUBESC - spune Corina, fericita.
- Ce-i cu tine? - intreaba Max.
- Te iubesc! - striga Corina.
Ana, prietena cea mai buna a Corinei, gravida, iese din bloc si vede cum Corina tipa ca il iubeste pe Max. Fata e socata, Corina ramine uimita vazind-o pe Ana insarcinata, cu burta mare...

***Не забываем поставить лайк и отзыв!!!

Песня + перевод на английском
phpBB [youtube]

http://lyricstranslate.com/ro/intr-o-zi-some-day.html-0
Вложения
sacrificiul-medium.jpg
sacrificiul-medium.jpg (58.95 KiB) Просмотров: 9626
Время пройдет, а духовные ценности и красивые моменты остаются

Изображение
Изображение
GRIGORES
Любимец публики

Пункты репутации: 9529

Cобственная Новелла! Выбор жизни - Серия 53

Сообщение GRIGORES » 16 июл 2016, 11:40

ВЫБОР ЖИЗНИ - 53 серия

Ана смотрит на Корину и Макса и вспоминает моменты из прошлого, а именно, как ей удалось стать любовницей Макса...

Ноябрь 2014 года
Макс страдал по Корине, начал даже употреблять алкоголь, а Ана предлагала ему провести время вместе. Девушка хотела непременно показать ему, что та, кто любит и готова на всё ради него, находится рядом с ним. Однажды она пригласила Макса в кино на открытом воздухе, в один неожиданный момент она взяла его правую руку и восхищалась его пальцами. Макс улыбнулся: «Я не стриг свои ногти!». Со временем парень и девушка стали хорошими друзьями. Они вместе искали Корину, опрашивали людей... Ничего... Никто ничего не знал.

Декабрь 2014 года
Макс и Ана находятся в Ботаническом саду. Оба восхищаются природой, гуляют на природе, и в один момент Ана набрасывается в губы Макса. Она целует его, но он не отвечает на поцелуй. Девушка бежит домой и начинает плакать: «Почему я не могу стать счастливой рядом с парнем, которого я люблю? Почему он должен страдать по Корине, которая оставила его без каких-либо объяснений?»
Макс попросил о встрече Ану, она отказалась, но в конце концов приняла предложение. Девушка объяснила парню о своих чувствах по отношению к нему: «Прости меня, но я думаю, что я люблю тебя». Макс остался равнодушным к ней и сказал ей, что они могут остаться друзьями, или немного больше: друзьями с пользой.
В конце месяца Макс понимает, что Корина осталась загадкой в его жизни, появилась из ниоткуда, так и исчезла, и, утопив своё горе в алкоголе, он предлагает Ане встречу у себя дома, будут только он и она.
В ночное время Ана приходит к Максу, одетая в джинсы и свитер, и вдобавок в чёрную куртку. Макс приглашает её войти и признаётся ей, что он приготовил нечто особенное для них двоих: волшебные макаронные изделия. Он имеет 2 бутылки пива и они посмотрят футбольный матч. Через три часа: Макс пьяный, по телевизору реклама, Ана счастлива, что она находится рядом с парнем.
- Как насчет того, чтобы мы занялись некоторой ерундой? - спрашивает Макс.
- Что за ерунда? Что ты имеешь в виду? - Ана спрашивает заинтригованно.
- Как насчет дружеского секса? - спрашивает Макс.
Макс кладет свои непослушные руки ей под блузку, раздевает девушку. Она не понимала, что происходило, но поняла только одно: ей нравится, что вытворяет парень с ней.
Макс быстро раздел девушку, разорвал её фиолетовый лифчик, поцеловал её округлую и девственную грудь. Проник в девушку с помощью проказливого жеребца, который жаждал новых ощущений поскользнуться на неоткрытых мирах. Девушка просит его вести себя хорошо с ней. Та ночь была необычной для Аны: занималась сексом в первый раз, обнаружила, что значит и анальный секс, в дополнение ко всему забеременела.
Когда она узнала, что забеременела, девушка всё рассказала Максу. Парень согласился растить и воспитывать ребенка вместе. Ана боролась за любовь, она хотела, чтобы парень влюбился в неё. Вскоре они стали жить вместе. И теперь Корина вернулась... Будет тяжелая борьба за любовь Макса. Кто победит?

Sacrificiul - Episodul 53
Ana se uita la Corina si Max si isi aminteste momente din trecut, si anume cum a reusit sa devina iubita lui Max...
Noiembrie, 2014
Max suferea dupa Corina, incepu-se sa consume alcool, iar Ana il invita sa petreaca vremea impreuna. Fata dorea cu orice chip sa-i arate ca cea care il iubeste si e gata de orice pentru el se afla chiar linga el. Odata l-a invitat pe Max la un film in aer liber, la un moment dat i-a luat mina dreapta a baiatului si ii admira degetele. Max zimbi: ''Nu mi-am taiat unghiile!''. Cu timpul, baiatul si fata au devenit buni prieteni. O cautau pe Corina, intrebau oamenii... Nimic... Nimeni nu stia nimic.
Decembrie, 2014
Max si Ana se afla la Gradina Botanica. Ambii admira natura, se plimba, iar la un moment dat Ana se insfaca in buzele lui Max. Il saruta, dar acesta nu-i raspunde la sarut. Fata a fugit acasa si a inceput sa plinga: ''De ce nu pot fi fericita linga baiatul care il plac? De ce el trebuie sa sufere din cauza Corinei, cea care l-a parasit fara nicio explicatie''
Max a cerut o intilnire de la Ana, aceasta a refuzat, dar pina la urma a acceptat. Fata i-a explicat sentimentele ei fata de el: ''Iarta-ma, dar cred ca te iubesc''. Max a ramas indiferent fata de ea, i-a spus ca pot ramine prieteni, sau un pic mai mult: prieteni cu beneficii.
La sfirsitul lunii, Max intelege ca Corina a ramas o enigma in viata sa, a aparut din senin, la fel a si disparut, inecindu-si amarul in alcool, ii propune Anei o intilnire in doi, la el acasa, atunci cind va fi doar el.
Noaptea, Ana vine la Max, imbracata in jeansi si pulover, iar deasupra o geaca neagra. Max o invita inauntru, ii zice ca a pregatit ceva special pentru ei doi: paste magice. Are si 2 sticle de bere si vor urmari meciul de fotbal. Trei ore mai tirziu, Max este beat, la TV e publicitate, Ana e fericita ca se afla linga baiat.
- Ce zici, poate ne ocupam si noi cu niste prostii? - intreaba Max.
- Ce prostii? Ce ai in vedere? - intreaba Ana, intrigata.
- Ce zici de un sex prietenesc? - intreaba Max.
Max isi pune miinile sale neascultatoare sub bluza fetei, o dezbraca. Fata nu intelege ce se intimpla, dar intelege una: ii place ce face baiatul cu ea.
Max o dezbraca rapid, ii rupe sutienul violet de pe ea, ii saruta sinii ei rotunjiti si virgini. Patrunde in ea cu armasarul sau neastimparat, care doreste senzatii noi, sa alunece pe tarimuri nedescoperite. Fata il roaga sa se comporte bine cu ea. Acea seara a fost una neobisnuita pentru Ana: a facut sex pentru prima oara, a descoperit ce inseamna si sexul anal, in plus la toate - a ramas insarcinata.
Cind a aflat ca a ramas insarcinata, fata i-a povestit totul lui Max. Baiatul a acceptat sa-si creasca copilul. Ana se lupta pentru dragostea lui, voia ca el sa se indragosteasca de ea. In scurt timp, au inceput sa locuiasca impreuna. Iar acum s-a intors Corina... va fi o batalie severa pentru dragostea lui Max. Cine va cistiga?

Вложения
sacrificiul-medium.jpg
sacrificiul-medium.jpg (58.95 KiB) Просмотров: 9401

Изображение
Изображение
GRIGORES
Любимец публики

Cобственная Новелла! Выбор жизни - Серия 54

Сообщение GRIGORES » 17 июл 2016, 19:32

ВЫБОР ЖИЗНИ - 54 серия

Корина подходит к Ане и просит сказать Максу простить её ошибку - она ошибалась, но заслуживает, чтобы Макс простил её, и стоит дать шанс их любви. Девушка начинает плакать, а Ана отворачивается от неё. Макс твердо стоит, ему не дают покоя сильные эмоции. Мужчина обвиняет Корину, что она бросила его и не оставила никаких следов.
- Куда ты уехала? Почему ты так некрасиво поступила со мной? Так ты меня любишь? - спрашивает Макс.
- Я не могу тебе сказать! Неважно что произошло... Я здесь, это важно! - Корина отвечает в слезах.
- Почему ты так мерзко поступила? Ты низко поступила, Корина, знай это! Я тебя любил так глубоко... - Макс сознаётся.
Корина приближается к Максу, обнимает его со спины, целует его шею, а затем целует его в губы, плача. Ана поворачивается и чувствует, что она не может вынести эту сцену. Конечно, это оказывается очень плохо для неё.
Ана начинает хныканье, и Корина подходит к ней и обнимает её со слезами на глазах.
- Вот увидишь, я помирюсь с Максом, и мы останемся подругами. Ты ждешь ребенка? - спрашивает Корина.
- Да, она ждет ребенка... от меня! - Макс отвечает сердито.
Корина остаётся в шоке, чувствует, как её мир был наводнен тысячами осколков стекла. Её душа... Болит очень сильно... Плачет, не может перестать плакать... Она осталась полностью разочарованной.
- Это шутка? Скажите мне, что это шутка дурного вкуса? - спрашивает Корина, думая что Макс и Ана ответят, что это правда.
- Это правда! - отвечает Макс грустно.
Корина подходит к Ане, начинает смотреть на неё с презрением: «Как ты могла это сделать? Мне хочется блевать, зная какая у меня была подруга... Так ты поступаешь? Гадюка, ты была моей лучшей подругой... Ты знала, как сильно я его люблю! Каким же циничным человеком ты можешь быть! И именно Максу в штаны сумела залезть? Хочется умереть! Почему именно ОН? Почему ОН? Ответь мне, свиноматка! Сука...»
Ана плачет вместе с Кориной. Макс кричит на Корину, чтобы та перестала бормотать чепуху и оставила их в покое.
Корина хочет дать пощечину Ане, но Макс сумел вовремя остановить её. Корина вытирает слёзы и уходит, говоря им «Предатели! Вы- бесстыдные предатели».
Девушка идет по улице, вспоминает моменты, проведенные с любовью всей её жизни, Максом. Она останавливается в парке, садится на скамейку и начинает рыдать. Люди ходят по парку и замечают страдания девушки. «Как ты мог сделать это, Макс? Я думала о тебе, ты держал мои мысли, я страдала, но ты трахался с Аной» - Корина задаётся вопросом.
Вечером Корина находится в гостиничном номере, вспоминает первое объятие, первый поцелуй, и т.д. «Макс, я должна забыть тебя! Это единственное решение! Но как я могу забыть такую любовь? Как могу забыть твоё божественное тело, твою кожу, которая привела меня в совершенный мир? Мы отдалились друг от друга... Мы стали двое незнакомцев... Если бы я могла вернуть некоторые моменты, я хотела бы вновь пережить... Погасла ли наша любовь? Я хотела бы знать, что ты чувствуешь по отношению ко мне... Я устала от стольких неудач...»
Девушка принимает душ, а затем включает радио и слушает песни о любви. (Песня Amna feat. What's Up - Arme [Оружия])

Sacrificiul - Episodul 54
Corina se apropie de Ana si o roaga sa-i spuna lui Max sa o ierte, a gresit, dar merita ca Max sa o ierte si sa le dea o sansa dragostei lor. Fata incepe a plinge, iar Ana se intoarce cu spatele la ea. Max sta neclintit, este bintuit de emotii puternice. Barbatul o invinovateste pe Corina ca l-a parasit, nelasindu-i niciun semn.
- Unde ai plecat? De ce ai procedat atit de urit cu mine? Astfel tu ma iubesti? - intreaba Max.
- Nu pot sa-ti zic! Nu are importanta... Sunt aici, asta e important! - raspunde Corina, cu lacrimi in ochi.
- De ce ai procedat atit de josnic? Esti o nesimtita, Corina, sa stii asta! Te iubeam atit de profund... - marturiseste Max.
Corina se apropie de Max, il cuprinde din spate, il saruta pe git, iar mai apoi se intoarce si-i saruta buzele, plingind. Ana se intoarce si simte ca nu mai poate suporta scena asta. Cu siguranta ii face rau.
Ana incepe a scinci, iar Corina se apropie si o cuprinde, cu lacrimi in ochi.
- Vei vedea, ma voi impaca cu Max, iar noi vom ramine prietene. Astepti un copil? - intreaba Corina.
- Da, asteapta copil... de la mine! - raspunde Max, furios.
Corina ramine socata, simte ca lumea ei a fost inundata de mii de cioburi de sticla. Sufletul ei... o doare foarte tare... Plinge, nu se poate opri din plins... A ramas total dezamagita.
- E o gluma? Spune-ti ca e o gluma de prost gust? - intreaba Corina, cu gindul ca Max si Ana vor raspunde afirmativ la intrebarea ei.
- Asta e adevarul! - raspunde Max, trist.
Corina se apropie de Ana, incepe sa se uite la ea cu dispret: ''Cum ai putut sa faci asa ceva? Mi-e greata ca te-am avut de prietena... Asa procedezi tu? Vipero, mi-ai fost cea mai buna prietena... Stiai cit de mult il iubesc! Cit de cinica poti fi! Anume la Max in pantaloni trebuia sa te bagi? Imi vine sa mor! De ce anume EL? De ce EL? Raspunde-mi, scroafo! Catea ce esti...''
Ana plinge impreuna cu Corina. Max tipa la Corina, sa nu mai indruge prostii si sa-i lase in pace.
Corina vrea sa o palmuiasca pe Ana, dar Max reuseste sa o opreasca la timp.
Corina isi sterge lacrimile si pleaca, spunindu-le: ''Tradatori! Sunteti niste tradatori nerusinati''.
Fata merge pe strada, isi aminteste momentele dragostoase petrecute alaturi de dragostea vietii ei, Max. Se opreste in parc, se aseaza pe o banca si incepe a boci. Lumea trece si observa suferinta fetei. ''Cum ai putut face asta, Max? Eu ma gindeam la tine, gindurile mi le detineai, eu sufeream, dar tu te futeai cu Ana.'' - se intreaba Corina.
Seara, Corina se afla intr-o camera de hotel, isi aminteste de prima imbratisare, primul sarut, etc. ''Max, trebuie sa te uit! Asta e unica solutie! Dar cum pot uita o astfel de dragoste? Cum pot uita trupul tau divin, pielea ta, care ma ducea intr-o lume perfecta? Ne-am indepartat unul de altul... Am devenit 2 straini... Daca as putea sa intorc unele momente, as vrea sa le retraiesc... Oare dragostea noastra s-a stins? As vrea sa aflu ce simti catre mine... M-am saturat de atitea ghinioane...''
Fata face dus, iar mai apoi porneste radio-ul si asculta piese de dragoste. (Cintecul Amna feat. What's Up - Arme)

Песня
phpBB [youtube]
Вложения
sacrificiul-medium.jpg
sacrificiul-medium.jpg (58.95 KiB) Просмотров: 9392

Изображение
Изображение
GRIGORES
Любимец публики

Cобственная Новелла! Выбор жизни - Серия 55

Сообщение GRIGORES » 30 июл 2016, 09:11

ВЫБОР ЖИЗНИ - 55 серия

Корина находится в постели, неподвижно и в виде пучка. Кажется грустной, боль приводит её к гибели. Горничная отеля входит в комнату и спрашивает, можно ли убрать в комнате прямо сейчас.
- Нет, оставьте меня в покое! - отвечает Корина.
Дни проходят... Корина печальная и в один неожиданный момент встаёт из постели, умывается и мажет лицо и руки кремом.
- Ни одна шлюха не будет воровать Макса! Я буду бороться, и в конце Макс будет моим, я заслуживают того, чтобы быть счастливой... Меня не волнует, что происходит с Аной и её незаконнорожденным, она не должна была вцеплять свои руки в чужие штаны... - комментирует Корина, массируя своё тело кремом Nivea.
Корина выходит из такси и входит в торговый центр. Ходит по разным бутикам и выходит с большим количеством пакетов.
В гостинице девушка пробует набор нижнего белья: "Я буду покорять Макса. Он будет моим, только моим!!!"
Позже девушка ищет что-то в газете, а затем звонит куда-то и спрашивает, когда они могут встретиться.
На следующее утро Корина просыпается рано, принимает душ и выходит на улицу. Прогуливаясь по городу, она приходит в кабинет психолога.
- Здраствуйте! Добро пожаловать! - говорит брюнетка около 50 лет, открывая дверь.
- Добрый день! Мне есть много о чём вам рассказать, я боюсь возникшей ситуации. Это не то, что я хотела! - комментирует Корина.
Г-жа психолог Светлана приглашает девушку внутрь, посидеть на диване.
''Меня зовут Корина... У меня дерьмовая жизнь... Всю свою жизнь я мучилась, но, когда я заметила, что нет выхода из этой ситуации, чтобы спасти свою мать, женщину, которую я люблю и ненавижу в то же самое время... Я прибыла в Румынию, где я работала на видеочате, а затем - в Дубае, где я была женщиной, которая продает своё тело богатым мужчинам... Я глупая... Знаю... Но я не знаю, как я тут оказалась, чтобы заниматься такими вещами... Я танцевала перед мужчинами, брала в рот, я продавала себя, я спала со многими мужчинами, однажды даже сразу с двумя... Я ненавижу себя... Я чувствую отвращение к себе... Особенно, когда я смотрю на себя в зеркало... Как я начала практиковать это?'' - говорит Корина, сидя на диване и вспоминая прошлое.
В деревне Кристи сидит на кровати и спрашивает свою мать, куда исчезла Корина, почему она снова покинула их.
"Давайте работать! Сад ждёт нас, а ваша Корина кинула вас, ей вы поднадоели. Даже не выплатила всю сумму. Оставила вас на мою голову!" - говорит Вера с презрением.
"... Теперь я вернулась, а Макс с Анной, моей лучшей подругой. Как смогла эта чертовка украсть его у меня? Она ждёт от него ребенка. Шлюха работала головой и не только... Вот это моя история. Я хочу лишь найти счастье, вот и всё." - говорит Корина в слезах.
Г-жа психолог молча слушает Корину и прерывает её иногда, задавая ей вопросы и советуя. Она рекомендует ей сделать план будущей деятельности и целей и привести их в следующий раз. До следующего сеанса девушка должна разрешить ситуацию со своей семьей, проводить время с ними, встретиться с людьми из прошлого, но и познакомиться с новыми людьми.
Вечером Корина приходит в клуб в сексуальном наряде, мысленно говоря: "Я буду развлекаться и забуду ублюдков, предавших меня!"
Девушка танцует, пьёт и разговаривает с разными парнями. Один мужик обнимает её и приближается слишком близко к ней, но она достаёт тяжёлую артиллерию, говоря напрямую, чтобы держал дистанцию!
Ночью Корина выходит из такси в передней части отеля, поднимается в свою комнату в нетрезвом виде и решает развлечься немного ради интереса - попробовать секретную игрушку - синий вибратор.

Sacrificiul - Episodul 55
Corina sta in pat, neclintita si ghemuita. Pare trista, scirba o duce la pierzanie. Menajera intra in camera de hotel si o intreaba daca e necesar sa faca curatenie acum.
- Nu, lasati-ma singura! - raspunde Corina.
Zilele trec... Corina sta trista, iar la un moment neasteptat, se ridica din pat, se spala pe fata si se da cu crema pe fata si maini.
- Nici o curva nu mi-l va fura pe Max! Voi lupta si in final Max va fi al meu, merit si eu sa fiu fericita... Nu ma intereseaza ce se va intimpla cu Ana si bastardul ei, nu trebuia sa-si bage miinile in pantaloni straini... - comenteaza Corina, masindu-si trupul cu crema Nivea.
Corina coboara din taxi si intra in mall. Se plimba dintr-un boutique in altul si iese cu multe pungi.
La hotel, fata probeaza un set de lenjerie intima: "Il voi cuceri pe Max! Va fi al meu, doar al meu!!!"
Mai tirziu, fata cauta ceva in ziar, mai apoi suna si intreaba daca pot avea o intrevedere.
Dimineata urmatoare, Corina se trezeste devreme, face un dus si pleaca afara. Se plimba prin oras si ajunge la un cabinet psihologic.
- Buna ziua! Bine ati venit! - spune o doamna bruneta, in jur de 50 ani, in timp ce deschide usa.
- Buna ziua! Am foarte multe de povestit, ma tem de situatia ivita. Nu e ceea ce voiam! - comenteaza Corina.
Doamna psiholog Svetlana o invita pe fata inauntru sa se aseze pe canapea.
''Ma numesc Corina... Am o viata de rahat... Toata viata m-am chinuit, dar atunci cind am observat ca nu este cale de iesire ca sa-mi salvez mama, femeia care o iubesc dar si o urasca in acelasi timp... Am ajuns in Romania, unde am lucrat la videochat, iar mai apoi - in Dubai, unde am fost o femeie ce-si vinde trupul barbatilor bogati... Sunt o timpita... Stiu... Dar nu stiu cum am ajuns sa fac asa ceva... Am dansat in fata barbatilor, am luat la gura, m-am vindut, m-am culcat cu multi barbati, chiar si cu cite 2 barbati odata... Ma urasc... Simt o aversiune fata de sine insusi... Mai ales cind ma uit in oglinda... Cum am ajuns sa practic asa ceva?" - vorbeste Corina sezind pe canapea si amintindu-si de trecut.
In sat, Cristi sta pe pat si o intreaba pe mama sa unde a disparut Corina, de ce iarasi i-a parasit.
"Haideti la munca! Gradina ne astepta, iar Corina voastra v-a lepadat, ca s-a saturat de voi. Nici nu a platit toata suma. Stati aici pe capul meu!" - spune cu dispret Vera.
"... Acum m-am intors, iar Max e impreuna cu Ana, prietena mea cea mai buna. Cum a putut, nenorocita, sa mi-l fure? Asteapta copil de la el. Curva a lucrat cu capul, si nu numai... Asta e povestea mea. Vreau fericire, atita tot." - spune Corina cu lacrimi in ochi.
Doamna psiholog o asculta in tacere si o intrerupe uneori, dindu-i intrebari si sfaturi. Ii recomanda sa-si faca un plan cu activitatile si scopurile ei pentru viitor, si sa le aduca data viitoare. Pina la sedinta urmatoare sa rezolve chestiile cu familia, sa petreaca timpul cu ei, sa intilneasca persoane din trecut, dar si sa faca cunostinta cu persoane noi.
Seara, Corina vine la club intr-o tinuta sexy, spunind in gind: "Ma voi distra si voi uita de nenorocitii care m-au tradat!"
Fata danseaza, bea si discuta cu diversi tipi. Unul o cuprinde si se apropie prea aproape de ea, dar fata isi scoate arteleria grea, spunindu-i direct sa pastreze distanta!
Noaptea, Corina coboara din taxi in fata hotelului, se urca beata in camera sa si hotaraste sa se distreze nitel, sa probeze o jucarie secreta - vibratorul albastru.

Вложения
sacrificiul-medium.jpg
sacrificiul-medium.jpg (58.95 KiB) Просмотров: 9312

Изображение
Изображение
GRIGORES
Любимец публики

Cобственная Новелла! Выбор жизни - Серия 56

Сообщение GRIGORES » 17 авг 2016, 08:43

ВЫБОР ЖИЗНИ - 56 серия

Корина проводит время со своей семьей в деревне. Девушка говорит своей матери, что она устала от несчастья, печали и боли, ведь это разрывает её. Таня выясняет, что случилось с Максом и советует своей дочери не разрушить семью, ведь Ана ждёт ребенка, всё изменится, просто придётся забыть Макса.
- Я не могу забыть его, мама! Я не знаю, что случилось со мной! Я признаю, что иногда говорю вещи, о которых сожалею в глубине души, но каждый день, каждая ночь идентична: я всегда думаю о нём. Я представляю, что он рядом со мной... Думаю, что я была бы очень рада, если бы он был рядом со мной... - Корина признается, едва сдержав себя не заплакать.
- Ты не можешь разрушить семью! У Макса есть женщина! - говорит Таня.
Несколько дней спустя Корина находится в ресторане и ждёт кого-то. "Пришло время действовать!" - говорит Корина.
Проходит время, и Корине печально. Официант спрашивает, стоит ли принести заказ. Макс заходит в дверь. Корина излучает счастье.
- Почему ты звала меня, Корина? Ты знаешь, что это приносит лишь боль. Всё закончено между нами! И ты это решила для нас обоих, когда ты бросила меня без каких-либо объяснений.
- Я была вынуждена! Пойми меня... Моя мать страдала от тяжелой болезни... Она нуждалась в операции. Никто не хотел одолжить нам денег - ни родственники, ни банк, - говорит Корина с грустью.
- Почему ты мне не сказала? - спрашивает Макс.
- И что может сделать простой лицеист? Мне было нужно много денег.
- Ты всегда решаешь за всех! Теперь я понимаю, почему ты одна.
Макс и Корина общаются в ресторане. Оба пьют кофе. Девушка отказалась рассказать парню, как она заполучила деньги за короткое время.
- Почему ты пришла именно сейчас, Корина? Почему ты не пришла, когда я нуждался в тебе, в твоей поддержке. Когда я хотел обнять тебя, поцеловать, ласкать...
- Еще не поздно, Макс. Мы можем снова быть вместе. Мы можем строить наше счастье. Забудем всё.
Корина узнаёт у Макса, что после окончания школы парень чрезвычайно страдал и не начал обучение в университете, а в настоящее время работает в качестве помощника менеджера в туристической компании.
В деревне Вера ругает бабушку Фросю, ведь она парализована и превратила её жизнь в ад.
- Умри же, старуха! И позволь мне жить своей жизнью! Я не могу нормально, как все люди, смотреть свои сериалы. - Вера кричит.
Кристи и Таня работают в саду и ничего не слышат.
- Время решит всё, дорогой мой! Зачем страдать, если мы можем быть вместе? - спрашивает Корина.
- Ты с ума сошла? Ты не понимаешь, что Ана ждёт ребёнка от меня? Ты слепая или делаешь вид? - Макс спрашивает с любопытством.
- Ты не любишь её и прекрасно это понимаешь! Ты разрушишь твою жизнь, её жизнь и жизнь своего ребенка. - настаивает Корина.
В то же время Вера говорит бабушке Фросе умереть как можно скорее, потому что ей трудно поддерживать её, не хватает денег, государство не помогает.
- Я не хочу больше видеть тебя, пойми, что это будет лучше для всех. - Макс настаивает.
- Ты свет моей любви. Ты не любишь меня больше?
- Хватит, я больше не верю в любовь. Она приносит лишь страдание и боль.
- Обещай мне, что всё изменится к лучшему. Скажи мне в глаза, что больше не любишь меня. - настаивает Корина.
Макс ничего не может сказать, оставляет несколько леев за выпитый кофе на столе и говорит: "Не ищи меня больше! Всё кончено!"
Корина печалится, но остаётся с надеждой, что не всё ещё потеряно.

Sacrificiul - Episodul 56
Corina isi petrece timpul cu familia sa, la tara. Fata ii zice mamei sale ca s-a saturat de nefericirea, tristetea si durerea care o doboara. Tania afla ce s-a intimplat cu Max si isi sfatuie fiica sa nu distruga familia, mai ales ca Ana asteapta un copil, totul se va schimba, doar trebuie sa-l uite pe Max.
- Nu pot sa-l uit, mama! Nu stiu ce-i cu mine! Recunosc ca uneori spun lucruri pe care le regret in adincul sufletului, dar fiecare zi, fiecare noapte e identica, intotdeauna ma gindesc la el. Imi imaginez ca e linga mine... Cred ca as fi foarte fericita daca ar fi linga mine... - recunoaste Corina, cu greu abtininindu-se sa nu plinga.
- Nu poti distruge familia! Max are femeie! - declara Tania.
Citeva zile mai tirziu, Corina se afla intr-un restaurant si asteapta pe cineva. "E timpul sa actionez!" - declara Corina.
Timpul trece si Corina se intristeaza. Ospatarul o intreaba daca merita sa aduca comanda. Max intra pe usa. Corina radiaza de fericire.
- De ce m-ai chemat, Corina? Stii ca asta ne face rau. Totul s-a terminat intre noi! Si tu ai hotarit asta pentru amindoi, atunci cind m-ai parasit fara nicio explicatie.
- Am fost nevoita! Intelege-ma... Mama suferea de o boala grava... Avea nevoie de operatie. Nimeni nu dorea sa ne imprumute bani, nici rudele, nici cei de la banca. - povesteste Corina, trista.
- De ce nu mi-ai spus? - intreaba Max.
- Si ce puteai face tu, un liceist? Eu aveam nevoie de bani multi.
- Intotdeauna hotarasti pentru toti! Acum inteleg clar de ce esti singura.
Max si Corina stau de vorba la restaurant. Ambii consuma o cafea. Fata refuza sa-i spuna baiatului cum a facut rost de bani intr-un timp scurt.
- De ce ai aparut tocmai acum, Corina? De ce nu ai aparut cind aveam nevoie de tine, de sustinerea ta. Atunci cind voiam sa te cuprind, sa te sarut, sa te mingii...
- Inca nu e tirziu, Max. Putem fi din nou impreuna. Putem sa ne construim fericirea noastra. Sa uitam de toti.
Corina afla de la Max ca dupa absolvirea liceului baiatul suferea enorm si nu a inceput studiile la vreo universitate, acum lucreaza ca asistent manager intr-o firma de turism.
La tara, Vera o cearta pe bunica Frosea ca e paralizata si ca ii face viata un infern.
- Mori, babo odata! Si lasa-ma sa-mi vad de viata mea! Nu pot privi normal, ca toata lumea, serialele mele. - tipa Vera.
Cristi si Tania muncesc in gradina si nu aud nimic.
- Timpul le rezolva pe toate, dragul meu! De ce sa suferim, daca putem fi impreuna? - intreaba Corina.
- Esti nebuna? Nu intelegi ca Ana asteapta un copil de la mine? Esti oarba sau te prefaci? - intreaba curios Max.
- Nu o iubesti si intelegi perfect asta! O sa-ti distrugi viata ta, viata ei si viata copilului. - insista Corina.
Intre timp, Vera ii spune batrinei Frosea sa moara cit mai repede posibil, caci ii este greu sa o intretina, nu sunt bani destui, statul nu ajuta cu nimic.
- Vreau sa nu ne mai vedem, intelege, asta va fi cel mai bine pentru toti. - insista Max.
- Esti lumina iubirii mele. Chiar nu ma mai iubesti?
- Destul, nu mai cred in iubire. Aduce doar suferinta si durere.
- Promite-mi ca totul se va schimba spre bine. Spune-mi in ochi ca nu ma mai iubesti. - insista Corina.
Max nu poate sa spuna nimic, pune niste lei pe masa pentru cafeaua consumata si spune: "Sa nu ma mai cauti! Totul s-a terminat!"
Corina se intristeaza, dar ramine cu speranta ca inca nu-i totul terminat.

Вложения
sacrificiul-medium.jpg
sacrificiul-medium.jpg (58.95 KiB) Просмотров: 9005
Последний раз редактировалось GRIGORES 19 авг 2016, 08:04, всего редактировалось 1 раз.

Изображение
Изображение
GRIGORES
Любимец публики

Cобственная Новелла! Выбор жизни - Серия 57

Сообщение GRIGORES » 19 авг 2016, 08:04

ВЫБОР ЖИЗНИ - 57 серия

Корина возвращается в деревню. Таня спрашивает, где она была, но она отвечает, что это не имеет значения. Ана замечает, что Макс задумчив и не разговаривает с ней. Девушка подходит к нему в слезах.
- Если ты её любишь, иди к ней! Только не страдай, это наносит мне вред! Не могу видеть тебя таким! - говорит Ана.
- Я в замешательстве, у меня проблемы на работе, вот и всё. - говорит Макс.
Корина приносит чай своей бабушке Фросе и в один момент видит синяк на её виске. Девушка спрашивает Веру что случилось, и женщина отвечает, что старушка упала с кровати.
Ночью Корина рядом со своим братом Кристи, ей снится Макс: девушка сидит в одиночестве в доме, Макс пробирается, словно чокнутый, в дом, входит в комнату, где девушка находится и целует её силой. Девушка не может сопротивляться и приглашает его в постель.
Однажды Корина приходит в торговый центр в городе и покупает своему брату мобильник и одежду. Кристи радуется.
В деревне Вера спрашивает Корину, купила ли она ей что-то. Корина дарит ей и её матери халат. Таня говорит дочке не тратить деньги. Вера одевает халат и говорит, что можно было бы купить и набор белья к халату. Петру ходит в дверь и говорит, что она многое хочет.
Корина проводит больше времени с семьёй. Таня спрашивает, что она решила делать дальше. Корина отвечает, что в ближайшее время будут некоторые приятные сюрпризы.
Через день Корина находится в кабинете психолога. Девушка рассказывает, что делала с семьёй, как она встретила Макса, как ей снится,что она помирится с Максом. Г-жа психолог спрашивает, как она чувствует себя и не презирает ли она себя.
Кристи играет с мобильником и делает фотографии по дому. Вера и Таня ухаживают за бабушкой Фросей и моют её.
"Я чувствую себя лучше, но, несмотря на это, мне странно... У меня есть деньги, но я не счастлива. Почему так?" - спрашивает Корина. Г-жа психолог даёт Корине советы, как начать строить своё счастье. Корина сообщает её цель - быть счастливой. Девушка хочет помириться с Максом, выйти замуж за него, иметь свой собственный дом, открыть свой бизнес и воспользоваться моментами с друзьями и близкими.
На следующий день Вера сидит и смотрит телевизор, а бабушка Фрося говорит: "Я хочу воду!". Вера отвечает: "Я дам тебе чашку воды на похоронах, если ты захочешь... даже две могут дать".
Корина проводит выходные с семьей, Таней и Кристи, в зоопарке, глядя на животных, которые играют вместе, а потом вся семья посещает ботанический сад.
Вера смотрит сериал по ТВ и сердится, что бабушка Фрося хочет пописать. Женщина видит, что старушка упала и оставляет её там и дальше смотрит свой сериал. Затем, когда по ТВ реклама, поднимает бабушку на кровать и несколько раз бьёт её по лицу, а затем предупреждает не разрушать её жизнь и вести себя нормально.
В ночное время Корина и Таня находятся в маршрутке. Таня говорит своей дочери, что не одобряет Веру и никогда бы не жила с нею, но она живет с ней, чтобы ухаживать за парализованной матерью. Корина успокаивает свою мать, говорит ей, что любит её и что очень скоро у них будет свой собственный дом.
Таня кормит свою мать и затем меняет постельное белье. Бабушка Фрося хочет что-то сказать, а Вера прерывает и говорит, что уже очень поздно и хорошие люди давно уже спят. Старушка мысленно молится, чтобы побыстрее умереть и избавиться от гадюки Веры.

Sacrificiul - Episodul 57
Corina se intoarce la tara. Tania o intreaba unde a fost, dar fata ii raspunde ca nu are importanta. Ana observa ca Max e ingindurat si ca nu mai vorbeste cu ea. Fata se apropie de el, cu lacrimi in ochi:
- Daca o iubesti, du-te la ea! Numai nu suferi, caci imi face rau sa te vad asa! - spune Ana.
- Sunt derutat, am probleme la lucru, atit. - declara Max.
Corina ii aduce ceai bunicii sale Frosea si la un moment dat vede o vinataie la timpla. Fata o intreaba pe Vera ce s-a intimplat, iar femeia raspunde ca batrina a cazut de pe pat.
Noaptea, Corina doarme alaturi de fratele sau Cristi si il viseaza pe Max: fata sta singura intr-o casa, Max se furiseaza ca un nastrusnic in casa, patrunde in camera in care se afla fata si o saruta cu forta. Fata nu mai poate rezista tentatiei si il invita in pat.
Intr-o zi, Corina vine la mall, in oras, si ii cumpara fratelui sau un mobil, haine. Cristi este incintat.
La tara, Vera o intreaba pe Corina daca i-a cumparat si ei ceva. Corina le daruieste ei si mamei sale cite un halat. Tania ii spune fiicei sale ca nu trebuie sa cheltuie bani in vint. Vera probeaza halatul si spune ca a mai trebui si un set de lenjerie intima. Petru intra pe usa si spune ca multe vrea.
Corina petrece mult timp cu familia. Tania o intreaba ce a hotarit sa faca in continuare. Corina ii raspunde ca in curind va avea parte de surprize placute.
O zi mai tirziu, Corina se afla la cabinetul psihologic. Fata povesteste ce a facut cu familia, cum s-a intilnit cu Max, cum viseaza ca o sa se impace cu Max. Doamna psiholog o intreaba cum se simte si daca se mai dispretuieste.
Cristi se joaca cu mobilul si face fotografii prin casa. Vera si Tania au grija de bunica Frosea si o spala complet.
"Ma simt mai bine, dar mi-i ciuda... Am bani, dar nu sunt fericita. De ce asa?" - intreaba Corina. Doamna psiholog ii ofera sfaturi Corinei, sa inceapa sa-si construiasca fericirea. Corina declara scopurile ei care o va face fericita, fata doreste sa se impace cu Max, sa se casatoreasca, sa aiba propria lor casa, sa-si deschida o afacere si sa profite de momente alaturi de cei dragi.
Alta zi, Vera sta si se uita la TV, iar batrina Frosea zice: "Vreau apa!". Vera ii raspunde: "O sa-ti dau o cana de apa la inmormintare, daca vrei... chiar 2 pot sa-ti dau".
Corina isi petrece weekend-ul cu familia sa, Tania si Cristi, la Gradina Zoologica, se uita la animale, se joaca, urmatoarea zi viziteaza Gradina Botanica.
Vera priveste un serial la televizor si se enerveaza ca batrina Frosea vrea pipi. Femeia vede ca batrina a cazut jos si o lasa asa si priveste mai departe serialul. Mai apoi, la publicitate, o urca pe pat si o loveste de citeva ori pe fata, iar mai apoi o avertizeaza sa nu-i distruga viata si sa se comporte normal.
Noaptea, Corina si Tania se afla in rutiera. Tania ii spune fiicei sale ca nu o agreeaza pe Vera si ca nu ar locui cu ea vreodata, sta la ea doar ca sa-si ingrijeasca mama paralizata. Corina isi linisteste mama, ii spune ca o iubeste si ca foarte curind vor avea propria lor casa.
Tania o hraneste pe mama sa si pe urma ii schimba asternuturile. Batrina Frosea vrea sa-i spuna ceva, iar Vera o intrerupe si spune ca deja e foarte tirziu si oamenii cuminti dorm. Batrina se roaga in gind ca mai repede sa moara, sa scape de vipera Vera.

Вложения
sacrificiul-medium.jpg
sacrificiul-medium.jpg (58.95 KiB) Просмотров: 8962

Изображение
Изображение
GRIGORES
Любимец публики

Cобственная Новелла! Выбор жизни - Серия 58

Сообщение GRIGORES » 31 авг 2016, 11:56

ВЫБОР ЖИЗНИ - 58 серия

Некоторое время спустя Корина находится за рулем автомобиля Range Rover Sport 2014 года, серого света, и осторожно водит свою машину, посещает различные места. Девушка чувствует себя настоящей королевой и говорит: "Наконец-то я получила свою машинку из Дубая! Алан был щедр со мной, я выиграла много денег и эту машинку. Надо знать, как играть с этими мужчинами. Это крутая модель и построена специально для провокационной, красивой, динамичной и сильной женщины, как я".
Позже девушка вместе с адвокатом выходят из роскошного автомобиля в передней части дома со 2 этажа. "Просто сногсшибательно выглядит! Я потеряю много денег, но этот дом будет моим".
Анатоль, 35-летний мужчина с животиком, выходит из дома и приглашает гостей внутрь. Корина подписывает документ и предлагает мужчине много баксов за дом. Анатоль приглашает Корину в кафе, но она отказывается.
Вечером Корина ходит из комнаты в комнату и смеётся: "Теперь у меня есть свой собственный дом, я просто не могу поверить!!! Наконец-то... Я рада, что больше не живу, как бродяга, в нищете и без света. Я буду покупать всё необходимое..."
Ночью Корина сидит на кровати в своём новом доме, доме бывшего депутата, и начинает плакать: "У меня есть дом, но нет никого, с кем можно построить своё счастье. Макс, почему ты не здесь? Хочу, чтобы ты был рядом... Поцеловать тебя, приласкать тебя, попробовать твой член на вкус. Ты придурок".
Девушка открывает холодильник и находит бутылку вина, начинает потреблять его, чтобы забыть все страдания через которые она прошла.
В деревне Кристи спрашивает Таню, куда исчезла Корина. Она отвечает ему, что его сестра должна решить некоторые важные вещи, поэтому и уехала в город.
Корина уходит в город на машине, звонит Максу и предлагает ему встречу. Макс пьян и находится в баре, Корина приходит и заявляет, что она устала страдать, они должны быть счастливы и забыть всё зло, что произошло с ними. Оба потребляют пиво и Корина предлагает отвезти его домой на своем новом автомобиле.
Макс поражен Range Rover-ом Корины и говорит, что она зверь. Мужчина говорит: "Сегодня я хочу быть с тобой! Обнять тебя, поцеловать тебя!!!"
Ана делает уборку по дому и интересуется, где Макс. Она звонит ему, но он отключил мобильный телефон.
Корина останавливает машину перед своим домом и сообщает Максу, что сегодня он будет принадлежать ей. Как только они попадают в дом, Корина набрасывается на грудь Макса. Он, в свою очередь, крепко её обнимает в своих руках и заявляет: "Я тебя обожаю... Я люблю тебя... Я страдаю по тебе". Девушка начинает дрожать и плачет: "Прости меня, дорогой! Прости меня за то, что так случилось".
Оба выбрасывают свою одежду и передвигаются в душ. Макс смотрит на руки девушки и восхищается ими. Корина смеётся, а затем обнимает его и начинает плакать: "Почему наша любовь пережила так много неприятностей? Так много я бы отдала, чтобы мы были вместе! Я хочу, чтобы ты был рядом со мной сегодня, завтра, на следующей неделе, в следующем месяце и все будущие годы!".
Таня рассказывает сказку своему сыну и успокаивает его, сказав, что Корина вернётся к ним.
Корина просит Макса сказать ей, что он только её парень. Ум Макса заблокирован, и он заявляет, что он не понимает, что испытывает к ней.
В ночное время Корина и Макс находятся в одной постели. Мужчина целует её, а Корина тает в его руках, как будто вечность ожидала этого поцелуя. Девушка пускает язык парня проскользнуться в её рот. И оба уснули в обнимку со счастьем в душе.

Sacrificiul - Episodul 58
Ceva timp mai tirziu, Corina se afla la volanul unui Range Rover Sport din 2014, de culoare gri si conduce cu atentie, viziteaza diverse locatii. Fata se simte o regina adevarata si spune: "In Sfirsit am primit masinica mea din Dubai! Alan a fost darnic cu mine, am cistigat multi bani si masina asta. Trebuie sa stii cum sa te joci cu barbatii astia. Acest model e cool si e construit special pentru o femeie provocatoare, superba, dinamica si puternica ca mine".
Mai tirziu, fata impreuna cu un avocat coboara din masina luxoasa in fata unei case cu 2 etaje. "Arata superb! Voi cheltui o toana de bani, dar va fi a mea".
Anatol, un barbat de 35 ani cu burtica, iese din casa si ii invita in interior pe oaspeti. Corina semneaza si ofera o multime de parale pentru casa. Anatol o invita pe Corina la cafenea, dar aceasta refuza.
Seara, Corina se plimba din camera in camera si se ride: "Acum am propria mea casa! Nu imi vine a crede!!! In sfirsit... Ma bucur enorm ca nu mai traiesc ca o vagaboanda, in mizerie si fara lumina. Voi cumpara toate necesare..."
Noaptea, Corina sta pe pat in noua ei locuinta, o casa a unui fost deputat, si incepe a plinge: "Am casa, dar nu am cu cine sa-mi construiesc fericirea. Max, de ce nu esti aici? Vreau sa te am linga mine... Sa te sarut, sa te mingii, sa-ti gust pula. Esti un nemernic".
Fata deschide frigiderul si gaseste o sticla de vin, incepe sa consume ca sa uite toata suferinta prin care a trecut.
La tara, Cristi o intreaba pe Tania unde a disparut Corina. Aceasta ii spune ca sora lui are de rezolvat niste chestii importante, de asta si a plecat in oras.
Corina pleaca in oras cu automobilul sau, ii suna lui Max si ii propune o intilnire. Max este beat si se afla intr-un bar, Corina vine si ii declara ca s-a saturat sa sufere, trebuie sa fie fericiti si sa uite de toate relele ce s-au intimplat cu ei. Ambii consuma cite o bere si Corina se ofera sa-l duca pe cavaler acasa cu noua ei masina.
Max este uimit de Range Rover-ul Corinei si ii spune ca e o bestie. Barbatul ii spune: "Azi vreau sa fiu cu tine! Sa te cuprind, sa te sarut!!!"
Ana face curatenie prin casa si se intreaba unde e Max. Il suna, dar acesta si-a deconectat mobilul.
Corina isi opreste automobilul in fata casei sale si-i spune lui Max ca azi va fi al ei. Cum ajung in casa, Corina se arunca la pieptul lui Max. Acesta, la rindul sau o stringe tare in brate si ii declara: "Te ador... Te iubesc... Sufar dupa tine!". Fata incepe a tremura si plinge: "Iarta-ma, iubitule! Iarta-ma ca asa s-a intimplat".
Ambii isi arunca hainele de pe ei si se strecoara in dus. Max se uita la miinile fetei si le admira. Corina ride, iar mai apoi il cuprinde si incepe a plinge: "De ce dragostea noastra indura atitea necazuri? Atit de mult as da ca sa fim impreuna! Vreau sa te am linga mine azi, miine, saptamina viitoare, luna viitoare si toti anii ce urmeaza".
Tania ii povesteste fiului sau o poveste si il linisteste, spunindu-i ca Corina se va intoarce la ei.
Corina il roaga pe Max sa-i spuna ca el este al ei. Mintea lui Max ii este blocata si ii declara fetei ca nu intelege ce simte pentru ea.
Noaptea, Corina si Max se afla in acelasi pat. Barbatul o saruta, iar Corina se topeste in bratele lui, ca si cum asteptase de o vesnicie sa fie sarutata. Fata lasa limba sa sa alunece in gura lui. Ambii adorm cuprinsi si fericiti...

Вложения
sacrificiul-medium.jpg
sacrificiul-medium.jpg (58.95 KiB) Просмотров: 8802

Изображение
Изображение
GRIGORES
Любимец публики

Cобственная Новелла! Выбор жизни - Серия 59

Сообщение GRIGORES » 31 авг 2016, 13:12

ВЫБОР ЖИЗНИ - 59 серия

Корина и Макс спят в одной постели. В полночь девушка выходит на террасу и улыбается: "Я счастлива... В конце концов могу быть счастливой". Макс подкрадывается сзади девушки и пугает её.
"Так ты здесь!" - говорит Макс, радуясь. Макс изучает счастливое лицо Корины и спрашивает, откуда у неё появились дом и автомобиль. Девушка избегает всякого визуального контакта и говорит: "Не имеет значения..."
Корина начинает целовать Макса в рот, в уши, горло.
- Я чувствую тепло, мои соски закаленные. - комментирует Корина.
- Хочешь перепихнуться? - спрашивает Макс.
- Ты еще спрашиваешь? Конечно, я хочу. Хочу заниматься с тобой любовью и заниматься всякими глупостями.
Полна желания, Корина засунула свои экспертные руки в штаны мужчины и достаёт на поверхность инструмент, чтобы он подышал свежим воздухом. Затем опускается на колени между ногами Макса и играет эрегированным пенисом, девушка желает предоставить полный комплекс услуг. Ум Макса заблокирован и, похоже, начинает думать своим членом, а не своей головой.
Позже пара находится в комнате, полной свечей. Теплая атмосфера помогает проявить нежные чувства. Девушка помогает мужчине лишиться его рубашки и начинает целовать живот. Макс спрашивает о презервативах, но Корина категорически отказывается. Мужчина целует её своим влажным языком: спину, бедра, шею, груди и т.д. Позже Макс вводит свой член во влагалище Корины и начинается безумная игра между ними. Корина закрывает глаза и хватает мужчину за задницу. Девушка стонет, её тело пересечено большим содроганием, она дрожит под его возбуждающими жестами. Удовольствие усиливается, Корина улыбается и Макс стонет над ней и нежно целует её. Позже Макс страстно целует её и жестоко пенетрирует её рот своим языком.
В 5 часов утра Корина взяла на себя игру - осторожно взбирается на пенис Макса и начинает соскальзывать по нему. "Я не верю в это! Ты изменилась полностью... Ты стала экспертом в таких делах!" - говорит Макс. Корина наклоняется к груди мужчины и начинает яростно качаться вверх и вниз на жестком пенисе. Парень охватывает груди женщины своими большими и грубыми руками. В один момент Макс безжалостно взмыл в неё, толкая свой член так глубоко и сильно, что Корина чувствует, как сталкиваются удовольствие и боль.
30 минут спустя, Макс разговаривает с Кориной и та рассказывает ему, что у неё был супер-богатый парень, который предоставил ей всё необходимое. Мужик широко открывает её ноги и начинает глубоко проникать в ней. Он опускает лицо в её плечо и тихо стонет. "Как будто ты создана для моего члена!" - говорит Макс.
- Я хочу ездить на тебе долго и упорно. Придерживать мой член в твоём отверстии, а потом *нецензурная брань* тебя в задницу, пока ты не будешь слушаться меня. - говорит Макс.
- Хорошо, сделай со мной всё, что ты захочешь. Трахай меня хорошо. И в рот дай мне.
Корина стала жертвой нового оргазма после того, как Макс проник в ней всё сильнее и глубже. Мужчина нежно гладит её по волосам.
В 7 утра эти двое занимаются ролевыми играми. Занимаются брутальным сексом. Макс играет роль злого солдата, который насилует медсестру.
Макс засыпает, а Корина не перестает следить за ним. "Время изменило нас, Макс. Мы такие разные..." - говорит Корина. Девушка устраивается по удобнее в обьятьях своего рыцаря и засыпает с улыбкой на лице.
В полдень Корина просыпается одна в постели и устрашается. Находит записку на тумбочке, где написаны эти слова: "Не понимаю, что происходит... Определенно, ты не та нежная девушка, в которую я влюбился! Ты разная, ты другая... Прости меня... Это была хорошая ночь".

Sacrificiul - Episodul 59
Corina si Max dorm in acelasi pat. La mijlocul noptii, fata iese pe terasa si zimbeste: "Sunt fericita... In sfirsit pot fi fericita. Imediat, Max se strecoara pe la spatele fetei si o sperie.
"Aici erai!" - spune Max, incintat. Max ii studiaza fata fericita si o intreaba de unde a facut rost de casa si masina. Fata evita orice contact vizual si spune: "Nu conteaza..."
Corina incepe sa-l sarute pe Max, pe gura, pe ureche, pe git.
- Simt o fierbinteala, sfircurile mi s-au intarit. - comenteaza Corina.
- Vrei sa ti-o trag? - intreaba Max.
- Inca m-ai intrebi? Sigur ca vreau. Sa facem dragoste si sa ne ocupam cu toate nebuniile.
Plina de dorinta, Corina isi baga miinile experte in pantalonii barbatului si scoate scula la suprafata, sa respire aer curat. Ingenuncheaza intre picioarele lui Max si se joaca cu penisul erect, doreste sa ofere servicii complete. Mintea lui Max ramine blocata si se pare ca incepe sa se gindeasca cu pula, nu cu capul.
Mai tirziu, perechea se afla intr-o camera plina de luminari aprinse. Atmosfera feerica ii ajuta sa-si manifeste sentimentele cit mai gingas. Fata il ajuta sa-si dezbrace camasa si incepe sa-i sarute abdomenul. Max intreaba de prezervative, dar Corina refuza. Barbatul o saruta cu limba lui umeda pe la spate, la solduri, la git, la sini, etc. Mai apoi, Max isi baga scula in vaginul Corinei si incepe un joc nebunesc intre cei doi. Corina inchide ochii si il apuca pe barbat de fund. Fata geme, trupul ei ii fu strabatut de un fior nemaipomenit, se cutremura sub gesturile lui excitante. Placerea se intensifica, Corina zimbeste, iar Max geme deasupra ei si o saruta delicat. Mai apoi, Max o saruta pasional si ii penetreaza brutal gura cu limba.
La 5 dimineata, Corina preia jocul, se urca cu grija pe penisul lui Max si se lasa sa alunece in jos pe el. "Nu-mi vine sa cred! Te-ai schimbat complet... Ai devenit o experta" - declara Max. Corina se sprijina de pieptul barbatului si incepe sa se legene aprig in sus si in jos, pe penisul teapan. Barbatul ii cuprinde sinii cu miinile lui mari si aspre. La un moment dat, Max nemilos se avinta in ea, impingindu-si penisul atit de profund si de tare, incit Corina simte cum se intrepatrunde placerea si durerea.
30 minute mai tirziu, Max discuta cu Corina, iar aceasta ii povesteste ca a avut un iubit super-bogat, care i-a oferit toate necesare. Barbatul ii desface larg picioarele si incepe sa o penetreze adinc. Isi afunda fata in umarul ei si gemu incet. "Ai fost facuta pentru scula mea!" - declara Max.
- Vreau sa te calaresc mult si bine. Sa-mi bag scula in gaurica ta, iar mai apoi sa ti-o trag in fund pina cind ai sa mi te supui. - spune Max.
- Ok, fa-mi tot ce vrei. Reguleaza-ma bine. Si in gura sa mi-o tragi.
Corina cade prada unui nou orgasm, dupa ce Max patrunde puternic si profund in ea. Barbatul ii mingiie parul cu tandrete.
La 7 dimineata, cei doi se ocupa cu nebunii. Fac sex intr-un mod brutal. Max joaca rolul unui soldat inrait, care o violeaza pe sora medicala.
Max adoarme, iar Corina nu inceteaza sa-l urmareasca. "Timpul ne-a schimbat, Max. Suntem atit de diferiti..." - spune Corina. Fata se cuibareste in bratele cavalerului sau si adoarme cu zimbetul pe fata.
La amiaza, Corina se trezeste singura in pat si ramane speriata. Gaseste un biletel pe noptiera, in care sunt scrise urmatoarele cuvinte: "Nu mai inteleg ce se intimpla... Cu siguranta nu esti fata cea gingasa de care m-am indragostit! Esti diferita, esti alta... Iarta-ma... A fost o noapte placuta".

Вложения
sacrificiul-medium.jpg
sacrificiul-medium.jpg (58.95 KiB) Просмотров: 8800

Изображение
Изображение
GRIGORES
Любимец публики

Cобственная Новелла! Выбор жизни - Серия 60

Сообщение GRIGORES » 11 сен 2016, 09:12

ВЫБОР ЖИЗНИ - 60 серия

Корина делает кофе и говорит: "Это была великая ночь, Макс. Как только ты ушёл, осталось ощущение, что нет воздуха. Я хочу, чтобы мы дышали одним воздухом, чтобы мы были вместе, чтобы мы спали вместе и просыпались вместе, я хочу, чтобы моя мечта была выполнена".
Кристи звонит Корине и сообщает ей, что ему ее не хватает и он хочет видеть её как можно скорее.
В деревне Таня замечает, что Вера теряет слишком много времени у телевизора, она ленива, чтобы приготовить пищу, заботиться о бабушке Фросе. Петру возвращается с работы и спрашивает Веру, что она делала сегодня. Та отвечает: "Мы приготовили суп с Таней и затем рис. Твоя мать обожает мою еду. Не так ли, мама?". Бабушка Фрося мысленно отвечает: "Сгори в аду, гадюка! Только хороший Господь видит, как ты поднимаешь на меня руку, сколько гадостей ты мне говоришь. Лучше бы Он взял меня к нему".
Корина находится в маршрутке, уезжает в деревню. Девушка звонит Максу, но он не отвечает на звонок . Та оставляет ему сообщение: "Спасибо за эту очаровательную ночь..."
Корина проводит некоторое время в деревне, а затем решает пойти по магазинам со своим братом. Девушка покупает еду и воображает, как счастлива была бы она, если Макс был сейчас рядом с ней и дарил поцелуй.
Корина и Кристи вернулись домой с автомобилем, потому что они купили стиральную машину. Вера радуется этим прекрасным подаркам и говорит: "Наконец-то что-то ценное для нашей семьи. Ты душка, Корина. Никогда не жалей тратить деньги для своей семьи!"
Таня обнимает свою дочь и спрашивает, что происходит и почему она отдалилась от неё в последний период. Девушка хвастается, что скоро станет женой Макса. Таня хочет узнать подробности, но её дочь не делится ими.
На следующий день Вера положила на стол различные пирожные и говорит, что она счастлива, что у неё есть стиральная машина. Она пробовала тест утром, ей понадобилось 2 часа, чтобы понять, как машина работает.
Однажды Корина просыпается одна в постели, ей грустно, что рядом с ней нет того, с которым можно заняться любовью, кто может сделать ей хорошо и трогать её. Девушка думает о Максе, она замечает, что у неё не осталось денег на счете и одалживает телефон младшего брата. Записывает сообщение для Макса, а затем анализирует телефон Кристи и находит что-то, что совершенно шокирует её.
Корина была в шоке и раздражена в то же время. Девушка видит на экране мобильника, как ведет себя Вера с бабушкой Фросей, как заботится о ней и даёт ей пощечины. Слёзы текут по лицу девушки.
В то же время Вера проводит Петру на работе, а затем даёт Тане разные задания. Кристи входит в комнату и видит, что его сестра плачет. Он вытирает её слёзы и спрашивает, что произошло.
"Знал ли ты, как тётя Вера вела себя с бабушкой?" - спрашивает Корина. Кристи рассказывает своей сестре, что перенёс он, и как плохо эта женщина вела себя с ними. "Браво, мой маленький режиссер!" - Корина хвалит Кристи.
Раздраженная, Корина встречает Веру у входа в дом и смотрит на неё с такой ненавистью, а затем даёт ей пощечину. Вера озадачена и обратно вернула пощечину.
- Девочка, ты совсем стала нахальной. Иди занимайся боксом... - Вера говорит, раздраженная.
- Как, чёрт возьми, ты себя ведешь? Ты никто, гадюка, собери свои чемоданы и покинь этот дом, если ты этого не сделаешь - будешь спать этой ночью в тюрьме! - Корина комментирует, глядя прямо в глаза Веры.
- Что случилось? Какая тюрьма? Что ты употребляла, негодяйка? Копеечная шлюха.
Корина больше не может терпеть все эти слова и толкает Веру на улицу.
- У тебя дурное поведение, вы принесли только зло в этой семье. Вы также не позволили дяде Петру продать часть земли, когда мама нуждалась в деньгах на операцию. А вы даже не член этой семьи, сколько злобы помещается в вас, женщина? Теперь я узнаю, что вы мучали мою бабушку, вместо того, чтобы заботится о ней, целовать её ноги, что живешь в её доме, но вы обижаете её и бьете... - плачет Корина и комментирует ситуацию.
- Ты несешь какой-то бред, девочка! Твоя бабушка, как мать мне! Я не знаю, что ты за наркотики или вещества употребляешь... Лучше бери брата и мамку твою и уезжайте отсюда - Вера комментирует.
- Я видела запись, у меня есть доказательства и я вызову полицию прямо сейчас. Хорошо будет, если вы уйдете из этой семьи. Счастливого пути и Скатертью дорога!... Я приказываю вам покинуть этот дом и семью. Если вы попытаетесь приблизиться к этому дому, или еще раз увижу где-то Вас - я передам видеозапись властям.
Корина рассказывает ей о видеозаписи и угрожает Вере уйти поскорее. Она не хочет, но, видя, что Корина настроена серьёзно позвонить в полицию, говорит: "Ну, сука! Твоя взяла! Ты выиграла"
Вера пакует багаж, в то время как Таня входит в дом и видит плачущую Корину, сидящую у ног своей бабушки: "Прости меня, бабуль! Прости меня, что я не обратила внимания и не заметила, что за животное ухаживало за тобой. Я клянусь, что ты никогда не будешь видеть её снова. Она исчезнет... Извини, моя бабуля, что так это случилось!"

Sacrificiul - Episodul 60
Corina isi face o cafea si spune: "A fost o noapte extraordinara, Max. Cum ai plecat simt ca nu am aer. Vreau sa respiram acelasi aer, sa fim impreuna, sa ne culcam impreuna si sa ne trezim impreuna. Vreau ca visul meu sa fie indeplinit".
Cristi ii suna Corinei si-i spune ca ii este dor de ea si vrea s-o vada cit mai curind posibil.
La tara, Tania observa ca Vera pierde prea multa vreme in fata televizorului si ii este lene sa faca mincare, sa ingrijeasca de bunica Frosea. Petru se intoarce de la lucru si o intreaba pe Vera ce a facut azi. Aceasta ii raspunde: "Am pregatit bors impreuna cu Tania, apoi orez. Mama ta adora mincarea mea. Nu-i asa, mama?". Bunica Frosea raspunde in gind: "Sa arzi in iad, vipero! Numai bunul Dumnezeu vede cite palme primesc de la tine, cite injuraturi indur. Mai bine m-ar lua la El".
Corina se afla in rutiera, pleaca la tara. Fata ii suna lui Max, dar acesta nu-i raspunde. Ii lasa un mesaj: "Iti multumesc pentru aceasta noapte fermecatoare..."
Corina petrece ceva timp la tara, iar mai apoi hotaraste sa plece cu fratele ei la cumparaturi. Fata cumpara produse alimentare si isi imagineaza cit de fericita ar fi fost daca Max ar fi acum linga ea si i-ar darui un sarut.
Corina si Cristi se intorc acasa cu o masina, deoarece au cumparat o masina de spalat. Vera se bucura cind vede acest cadou minunat si spune: "In sfirsit ceva pretios pentru familia noastra. Esti o scumpete, Corina. Sa nu-ti fie niciodata jale sa cheltui bani pentru familia ta!"
Tania isi cuprinde fiica si o intreaba ce se intimpla si de ce s-a indepartat de ea in ultima perioada. Fata se lauda ca curind va fi femeia lui Max. Tania doreste sa afle detalii, iar fiica ei nu se impartasa cu ele.
Urmatoarea zi, Vera pune pe masa diverse prajituri si spune ca e fericita ca are masina de spalat. A incercat s-o testeze dimineata, i-a trebuit 2 ore pina sa inteleaga cum functioneaza.
Odata, Corina se trezeste singura in pat, se intristeaza ca nu este cel cu care poate face dragoste, cel care poate sa-i faca bine si sa o atinga. Se gindeste la Max, observa ca nu are bani pe cont si imprumuta telefonul fratiorului ei. Ii scrie un mesaj lui Max si mai apoi examineaza telefonul lui Cristi si gaseste ceva ce o socheaza complet.
Corina ramine socata si in acelasi timp se irita. Fata vede pe ecranul telefonului cum se comporta Vera cu bunica Frosea, cum o ingrijea si o palmuia. Lacrimile curg pe fata fetei.
In acelasi timp, Vera il petrece pe Petru la lucru, iar mai apoi ii spune lui Tania ce trebuie sa indeplineasca. Cristi intra in camera si isi vede sora plingind. Ii sterge lacrimile si o intreaba ce s-a intimplat.
"Stiai ca tanti Vera se comporta rau cu bunica?" - intreaba Corina. Cristi ii povesteste surorii sale cite a indurat si cit de rau se comporta acea femeie. "Bravo, micutul meu regizor!" - il lauda Corina pe Cristi.
Enervata, Corina o intilneste pe Vera la intrare in casa si o priveste cu atita ura, iar mai apoi o palmuieste. Vera ramine nedumerita si o palmuieste inapoi.
- Fetito, iti iei nasul la purtare. Pleaca la box... - spune Vera, enervata.
- Cum naiba te comporti? Esti un nimeni, vipero, ia-ti bagajele si pleaca din casa asta, daca nu o faci - vei dormi noaptea asta la inchisoare! - comenteaza Corina, uitindu-se direct in ochii Verei.
- Ce s-a intimplat? Ce inchisoare? Ce-ai consumat, ticaloaso? Curva de 2 bani.
Corina nu mai poate indura toate aceste vorbe si o impinge afara.
- Ai un comportament obraznic, ai adus numai rele in familia asta. Nici nu l-ai lasat pe mos Petru sa vinda ceva paminturi cind mama avea nevoie de bani pentru operatie. Nici macar nu esti membru al acestei familii, cita rautate exista in tine, femeie? Acum aflu ca imi chinui bunica, in loc s-o ingrijesti, sa-i pupi picioarele ca traiesti in casa ei, dar tu o jignesti, o bati... - plinge Corina si comenteaza.
- Indrugi prostii, fato! Bunica ta mi-i ca o mama! Nu stiu ce droguri sau substante consumi tu... Mai bine ti-ai lua fratele si pe ma-ta si ai pleca de aici - comenteaza Vera.
- Am vazut inregistrarea, am dovezi si chem chiar acum politia. Bine ai face daca ai place din familia asta. Drum bun... Iti ordon sa paraseste aceasta casa si familie. Daca incerci sa te apropii de aceasta casa, sau de te mai vad - inregistrarea va ajunge pe mina autoritatilor.
Corina ii povesteste despre inregistrarea video filmata si o ameninta pe Vera sa plece. Aceasta nu doreste, dar vazind ca Corina suna la politie, spune: "Bine, ticaloaso! Ai cistigat"
Vera isi face bagajele, iar Tania intra in casa si o vede plingind pe Corina, stind linga picioarele bunicii sale: "Iarta-ma, bunico! Iarta-ma ca nu ti-am acordat atentia cuvenita si nu am observat ce bestie te ingrijeste. Iti jur ca nu o vei mai vedea niciodata. Va disparea... Regret, bunicuto, ca asa s-a intimplat!

Вложения
sacrificiul-medium.jpg
sacrificiul-medium.jpg (58.95 KiB) Просмотров: 8485

Изображение
Изображение
GRIGORES
Любимец публики

Cобственная Новелла! Выбор жизни - Серия 61

Сообщение GRIGORES » 12 сен 2016, 10:50

ВЫБОР ЖИЗНИ - 61 серия

Наступило лето. Корина готовится к вечеринке, она хочет встречаться с людьми из своего прошлого и показать им, что она стала богатой. Таня спрашивает свою дочь, откуда у неё столько денег на дом и автомобиль, ведь другие работают всю жизнь и жалуются, что не могут позволить себе что-то, а она менее чем за год всё это приобрела. Корина говорит: "У меня был щедрый парень. Но я не в настроении рассказывать тебе об этом!"
Ночью Корина спускается вниз по лестнице в элегантном вечернем платье, длинном и формованном, с голой спиной. Девушка улыбается, видя Макса, рядом с Аной. "Я рада, что вы приняли приглашение, я хочу извиниться за своё дурное поведение", - говорит Корина, в то время как целует гостей в щеку.
Учительница Марина приходит на вечеринку и обнимает Корину, узнав что она не вместе с Максом, говорит: "Я ужасно сожалею. Вы были созданы друг для друга, но, кажется, что судьба разбросала вам попытки. Спасибо за приглашение, дорогая моя. Будь счастлива!"
Таня приглашает гостей на ужин. Все гости, коллеги и преподаватели рады такому празднику и общаются друг с другом. Некоторые спрашивают Корину, почему у неё такие печальные глаза, другие поздравляют её, ведь она выглядит, как кукла, и имеет великолепный дом.
За столом Корина и Макс интенсивно смотрят друг на друга. Ана и Таня замечают это. "Я нуждаюсь в тебе, мой дорогой! Умираю, что не могу поцеловать тебя прямо сейчас. Если бы ты знал, что каждую ночь я спотыкаюсь слезами. Ты мое солнце, и я твоя луна...", - говорит мысленно Корина, смотря Максу прямо в глаза. "Почему ты делаешь мне много вреда, Кори? Разве ты не видишь, что мы не правы... Я готов раздевать тебя прямо здесь, целовать твоё ангельское лицо, эти пьянящие соблазнительные груди, я бы потрахал тебя хорошо..." - мысленно говорит Макс, осмотрев Корину с горящим желанием.
Позже свет был потушен, и некоторые люди забеспокоились. Через минуту комната освещается, как в клубе, появляются разные света и комната остаётся полутёмной. Учительница Марина ест селёдку и спрашивает Таню, как была приготовлена индейка, очень вкусно получилось. Ана не нашла Макса.
В комнате, купающейся в темноте, Корина закрыла дверь ключом, включила лампу и поцеловала Макса, толкая его на кровать. Оба сотрясали жульничной и ненадёжной страстью, но столь мощной. Макс начинает дрожать, когда Корина целует его губы и кладет свою правую руку в его штаны. Начинает делать массаж лошадке... Мужчина тает, а действия девушки прямо-таки невероятные... Эта девушка королева, но в то же время - зверь. Она шепчет: "Посмотри на меня, восхищайся мною, трогай меня, чувствуй меня!"
Ана замечает, что Макс исчез, Корина тоже. Девушка идёт в ванную и начинает плакать: "Почему я вмешалась в их любовь? Вот сейчас и страдай..."
Макс и Корина находятся голыми в постели. Девушка целует живот парня, в то время как массирует крепкий пенис. Слишком много волнений... Макс вынужден обхватывать руку Корины и делает вдох, чтобы успокоиться. Затем он взбирается на неё, и его лошадка убегает в сторону влагалища, чтобы погостить там на время. Корина чувствует, что она уже не может ничего сделать, ей очень хорошо, когда Макс в ней. "Я пристрастилась к тебе!" - Корина признаётся Максу.
Через некоторое время Макс спускается вниз и обращает внимание, что Аны нет в доме. Таня подошла к нему и называет его мерзавцем, потому что он не может выбрать одну женщину - Ану или Корину. Мужчина вынужден обмануть, что отремонтировал кровать...
Корина, счастливая, спускается вниз по лестнице и начинает танцевать с одноклассниками.

Sacrificiul - Episodul 61
A sosit vara, iar Corina se pregateste pentru un party, vrea sa intilneasca oamenii din trecut si sa le arate ca a devenit bogata. Tania isi intreaba fiica de unde a luat bani pentru casa si masina, deoarece altii lucreaza o viata intreaga si se pling ca nu pot sa-si permita asa ceva, iar ea in mai putin de un an si-a permis aceasta. Corina raspunde: "Am avut un iubit darnic! Dar nu am chef sa-ti povestesc despre asta!"
Noaptea, Corina coboara pe scari intr-o rochie de seara eleganta, lunga si mulata, cu spatele gol. Fata zimbeste vazindu-l pe Max, impreuna cu Ana. "Ma bucur ca ati acceptat invitatia. Vreau sa-mi cer scuze pentru comportamentul meu obraznic" - spune Corina, in acelasi timp sarutindu-i pe oaspeti pe obraz.
Profesoara Marina soseste la party si o cuprinde pe Corina, afla ca aceasta nu e impreuna cu Max si zice: "Imi pare nespus de rau. Chiar erati potriviti unul pentru altul. Dar se pare ca soarta v-a trimis incercari. Iti multumesc pentru invitatie, draga mea. Sa fii fericita!"
Tania invita oaspetii la masa. Toti oaspetii, colegi si profesori, se bucura de ospat si comunica unii cu altii. Unii o intreaba pe Corina de ce are asa ochi tristi, altii o felicita ca arata ca o papusa si are o casa superba.
La masa, Corina si Max se privesc intens unul pe altul. Ana si Tania observa acest lucru. "Am nevoie de tine, iubite! Mor ca nu pot sa te sarut chiar acum. Daca ai sti ca in fiecare noapte ma impiedic in lacrimi. Tu esti soarele meu, iar eu sunt luna ta..." - spune in gind Corina, privindu-l pe Max. "De ce imi faci atita rau, Cori? Chiar nu vezi ca gresim... Sunt gata sa te dezbrac chiar aici, sa-ti sarut aceasta fata de inger, acesti sini obraznici de seducatori, te-as regula bine..." - spune Max in gind, privind-o pe Corina cu o dorinta arzatoare.
Mai tirziu, lumina s-a stins, iar unii isi fac griji. Peste un minut se aprind niste lumini ca la club, casa raminind intr-un semi-intuneric. Profesoara Marina maninca scrumbie si o intreaba pe Tania cum a fost preparata carnea de curcan, a fost extrem de delicioasa. Ana nu-l gaseste pe Max.
Intr-o camera, inundata in intuneric, Corina inchide usa cu cheia, aprinde lampa si-l saruta pe Max, impingindu-l pe pat. Ambii sunt cutremurati de o pasiune infidela, dar atit de puternica. Max incepe a tremura, atunci cind Corina ii saruta buzele si isi baga mina dreapta in pantalonii lui. Incepe sa-i maseze calutul... Barbatul se topeste, iar actiunile fetei sunt de-a dreptul incredibile... E o regina, dar in acelasi timp - o bestie. Fata ii sopteste: "Priveste-ma, admira-ma, atinge-ma, simte-ma!"
Ana observa ca Max a disparut, Corina la fel. Fata pleaca la baie si incepe a plinge: "De ce a trebuit sa ma bag in dragostea lor? Acum sufera..."
Max si Corina sunt dezbracati in pat. Fata ii saruta abdomenul, in acelasi timp masindu-i penisul invirtosat. Prea multa excitatie... Max este obligat sa-i smulga mina Corinei si sa traga aer in piept ca sa se calmeze. Mai apoi, se urca pe ea si calutul lui alearga spre vagin ca sa-l viziteze. Corina simte ca nu mai poate, ii este foarte bine cind Max e in ea. "Sunt dependenta de tine!" - Corina ii marturiseste lui Max.
Dupa o vreme, Max coboara si observa ca Ana nu este. Tania se apropie de el si-l numeste nemernic, deoarece nu poate alege o singura femeie, ori pe Ana, ori pe Corina. Barbatul este nevoit sa minciuneasca ca a reparat un pat....
Corina coboara fericita pe scari si incepe a dansa impreuna cu colegii de scoala.

Вложения
sacrificiul-medium.jpg
sacrificiul-medium.jpg (58.95 KiB) Просмотров: 8451

Изображение
Изображение
GRIGORES
Любимец публики

Пред.След.

Вернуться в Литературное творчество